Informácie o kategórii "Hojdacie siete - Sedačky"

Nie je nad to si poležať v záhrade v hojdacej sieti či sedačke. Ani zlým počasím sa nemusíte nechať odradiť. Hojdacia sieť alebo sedačku si môžete zavesiť aj doma. V zime vám bude pripomínať slnečné letné dni. Hojdanie vám pomôže odpútať sa od všetkých problémov a aj bez slniečka vám dodá toľko potrebnú energiu.

Hojdacie siete s rozpernou tyčou sú viac dokorativní a obľúbené najmä u milovníkov slnečných lúčov. Rozperná tyč udržiava sieť otvorenú a napnutú, takže si môžete užívať slniečka plnými dúškami. Do hojdacích sietí s rozpernou tyčou si ºaháme pozdĺžne a najlepšie do stredu. Rozperné tyče síce dávajú sieti tvar, ale sú menej stabilné.

Hojdacie siete bez rozperné tyče sú oveľa stabilnejšie. Je to pôvodné forma latinskoamerických hojdacích sietí. V hojdacej sieti sa zvyčajne leží diagonálne, teda naprieč. Chrbát je tak rovná a sieť prirodzene roztvorená. Čím je sieť širšia, tým je tiež pohodlnejšie.

Hojdacie sedačky sú obľúbené predovšetkým u dospelých, hlavne vďaka svojmu pohodliu. Vytvára útulné miesto pre relaxáciu, čítanie či snívanie. Zavesiť ich môžeme k stropu, na trám alebo na konáre stromov. Vhodné sú do interiérov i exteriérov.

Najlepším spoločníkom na cesty sú cestovné hojdacie siete, a to predovšetkým pre ich ľahkosť, skladnosť a tiež pre jednoduché zavesenie a zvesenie siete.

Zľava 3% pre registrovaných zákazníkov. Ceny tovaru sa automaticky prepočítajú po prihlásení k Vášmu účtu.

Novinky

27.10.2015 - 20% sleva na sítě Jobek s časopisem Maminka

Milujeme lenošení, kvalitní sítě z biobavlny i výhodné nákupy, proto jsme pro Vás připravili 20% slevu na veškeré houpací sítě značky Jobek! Kód pro uplatnění slevy naleznete v časopisu Maminka. Akce platí pouze pro náš e-shop, a to od 27.10 do konce roku.

Anketa

Prihlásenie užívateľa

Nová registráciaZabudnuté heslo
Nákupný košík

Počet položiek 0

Celkom 0 EUR

napíšte nám prevádzkovateľ

Navštívte naše ďalšie internetové obchody: